KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7931110
nr 793 1110
Greger Johansson
(f. 1942), Sverige
Akvarell, Greger Johansson (f. 1942), älgar, signerad-88, motivets mått: 45x35
Greger Johansson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:25:13
21/11 20:43:28